Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

DRAAIMIDDAG GAAT NIET DOOR

terug naar overzicht

Zondag, 4 november 2018

Helaas komt de draaimiddag op 15 december te vervallen.

Draaimiddag 2019 komt te vervallen.
Al jaren wordt er op de eerste afhaalgelegenheid van de Vispassen de draaimiddag gehouden. Ook op de contributienota 2019 die u heeft ontvangen staat dit ook vermeld.  Helaas is het zo dat door omstandigheden dit jaar de draaimiddag op 15 december geen doorgang kan vinden.
Er is dus alleen de gelegenheid voor het afhalen van de Vispassen 2019. Tevens kunnen de leden die hier voor in aanmerking komen hun sleutel van het toegangshek naar de haven komen omruilen voor een tag.