Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Adressenlijst

Binnen onze vereniging zijn een aantal commissie's actief die de verschillende activiteiten ondersteunen en met een grote mate van zelfstandigheid deze activiteiten kunnen uitvoeren. Onderstaand vindt u een overzicht en de leden die in de commissie zitting hebben.

Archiefcommissie
Jaap Kolijn
078-6136751 Vz snoekleerdam@usa.net
Jan Bruins 0345-631156 lid H.J.Bruins@hetnet.nl
 Kees Kool
 0345-505522  lid  Kool011@kpnmail.nl
Beheercommissie Clubgebouw
Dirk Groenenberg
0345-619428 Vz. Luciagroenenberg@hotmail.com
Loes Groenenberg 0345-619428 lid Luciagroenenberg@hotmail.com
Martin Groenenberg 0345-505938 lid
Joop Woelke 0345-617428 lid
Havencommissie lhvdesnoekhaven@gmail.com
L. Keurntjes
06-40532215 Havenmeester Leonkeurntjes@icloud.com
Tonny van Holten
06-14461974 lid
Henri  Zwijnenburg
06-12187714 lid
Ursus de Boer
06-20555466 lid
Jeugdcommissie
Kerst Sjouken
0345-617156
Voorzitter
Ron Bink
06-14877480
lid
Mark van Wijk
06-50212206
lid
G. Boom


Kascontrolecommissie
Dirk Groenenberg
06-30696697 lid
Kerst Sjouken
0345-617156
lid
 A. Huigen
 reservelid
Milieucommissie
Peter van der Linden 0345-616172 Voorzitter P.B.vanderlinden@freeler.nl
Jaap Kolijn
078-6136751 lid snoekleerdam@usa.net
Technische Commissie
Piet Landegge
 Voorzitter
Dirk Groenenberg
 0345-619428  lid
Tonny van Holten
 0345-610250  lid
Joop Woelke
 0345-617428  lid
Wedstrijdcommissie
Kees Kool
0345-505522 Kool011@kpnmail.nl
Viscommissie 
Kees Sprado
0345-619567 Voorzitter csprado@chello.nl
Piet Landegge
06-10518504
lid plandegge@a-hak.nl
Joop Woelke
0345-617428 lid j.woelke@upcmail.nl
Viswaterbeheercommissie (VBC)
Kees Kool
0345-505522
Voorzitter
Kool011@kpnmail.nl
Ron Bink
06-14877480
lid
Peter van der Linden
0345-616172 lid p.b.vanderlinden@freeler.nl
Botenverhuur
Dirk Groenenberg
06-36096697
Clubblad
Jan Bruins/Jaap Kolijn
06-27092374 H.J.Bruins@hetnet.nl